کمپین یلدای امسال، یلدای مهربانی توسط شرکت رایانه کمک با هدف کمک به به کودکان مبتلا به سرطان اجرا گردید که کسانی که سیگار می کشند هزینه یک روز سیگار کشیدنشون را که مبلغی حدود ۲۰۰۰ تومان می شود به این بیماران اختصاص دهند. ایده پیام این کمپین یادآوری مسئولیت اجتماعی، هدف، تمامی مشتریان رایانه کمک که سیگار می کشند و بازه زمانی، تا شب یلدا، شعار ابتدایی، فقط چند نخ سیگار و شعار چند روز مانده به شب یلدا، یلدای امسال بود که ایده پردازی و طراحی و اجرای هویت بصری این کمپین توسط شرکت ایده پردازان با موفقیت و رضایت کامل انجام گردید.

ایده اولیه پوستر کمپین یلدای امسال

ایده اولیه پوستر کمپین یلدای امسال – ایده پردازان

ایده نهایی پوستر کمپین یلدای امسال - ایده پردازان

ایده نهایی پوستر کمپین یلدای امسال – ایده پردازان

فقط چند نخ سیگار …

این بار نمیگویم سیگار نکش!

حتی نمی گویم کمتر بکش!

شاید کسی بخواهد یک عمر، هر چند کوتاه سیگار بکشد

اما یلدای امسال

لااقل چند نخ سیگارت را

به کودکان سرطانی تعارف بزن!

ما ایرانی ها روزی ۳۲ میلیارد تومان سیگار میکشیم و این رقم برای درمان ۲۰۰ کودک سرطانی کفایت می کند.

۱۶ میلیون نفر سیگاری که هر کدام به طور متوسط روزی ۲۰۰۰ تومان خرج سیگار می کنند!

فقط کافی است در یلدای امسال همه با هم به اندازه همین چند نخ سیگار به درمان کودکان سرطانی کمک کنیم تا یلدای امسال، یلدای مهربانی باشد…

ما به مهربانی کردن بیش از مهربانی چشیدن احتیاج داریم!

کتاب HACKING IN PROGRESS ، که در واقع عنوان نسخه انگلیسی کتاب تهدیدات در فضای مجازی است که در ایران مورد استقبال سازمان های مختلف در رابطه با پیشگیری از حملات سایبری تالیف و منتشر گردید. مولف این کتاب تلاش می کند تا کاربران را از تهدیدات فضای مجازی آگاه و راه های مقابله را به آنها بیاموزد. طراحی گرافیک جلد این کتاب در واحد طراحی و ایده پردازی شرکت ایده پردازان انجام گرفته است . لازم به ذکر است که طراحی و اجرای جلد نسخه فارسی نیز در این شرکت اجرا گردیده است.

جلد کتاب HACKING IN PROGRESS

جلد کتاب HACKING IN PROGRESS

جلد کتاب تهدید در فضای مجازی

جلد کتاب نسخه فارسی کتاب با نام  تهدید در فضای مجازی

کاتالوگ ۳ لت ایده پردازان پرفروش ترین  قالب کاتالوگ های  سبک

اخیرا موضوع جالبی توجه بخش فروش شرکت ایده پردازان را به خود جلب کرده . مشتریان عزیز شرکت ایده پردازان در بخش طراحی و چاپ کاتالوگ های تبلیغاتی علاقه و گرایش بسیار زیادی نسبت به کاتالوگ های ۳ لت ویژه ایده پردازان  به خود نشان می دهند . از شرکت های صنایع بزرگ مانند مجتمع بنی هاشم گرفته و شرکت های خصوصی خدمات محور مانند رایانه کمک تا اورگان های نیمه دولتی و دولتی مانند بیمه کوثر و …

ما هم بر آن شدیم تا ویژگی های منحصر به فرد این کاتالوگ کوچک اما بسیار موثر و کارآمد را با هم بررسی و معرفی کنیم.

 

کاتالوگ 3 لت

کاتالوگ ۳ لت

کاتالوگ 3 لت

کاتالوگ ۳ لت

کاتالوگ 3 لت

کاتالوگ ۳ لت

کاتالوگ 3 لت

کاتالوگ ۳ لت

کاتالوگ 3 لت

کاتالوگ ۳ لت

 

اندازه کاتالوگ

قطع گسترده این کاتالوگ ۴۴ سانتی متر در ۲۲ سانتی متر است. اندازه هر لت آن با هم متفاوت بوده و اندازه اصلی بسته شده آن به اندازه مستطیل طلایی بسیار نزدیک می باشد. همین امر باعث دوست داشتنی شدن سایز این کاتالوگ می باشد.

این کاتالوگ به علت داشتن یک زبانه از لت زیری به راحتی می تواند برندینگ محصول و رنگ محصول را تداعی کند.

لت سوم که کوچکترین لت این کاتالوگ است دقیقا نقطه اوج این کاتالوگ بوده، مانند یک صفحه یادآوری عمل کرده و می تواند موارد مهمی بر اساس نیاز شرکت ها همچون لیست برخی از مشتریان یا شعار تبلیغاتی در رنگ تمپلات سازمانی محصول یا دیگر گروه محصولات و … را معرفی نمود.

این کاتالوگ پیشنهاد خوبیه برای معرفی سریع و کم هزینه یک گروه محصول و یا خدمت  که قابلیت گنجاندن بخش معرفی محصول، مزیت های محصول نسبت به محصولات مشابه ، محصولات زیر مجموعه و ویژگی های منحصر به فرد گروه محصول را دارا است.

خصوصیات چاپی

این کاتالوگ بر روی کاغذ گلاسه ۳۰۰ گرم هانسل کره با روکش سلفون مات حرارتی پشت و رو و UV موضعی براق پشت و رو در شرکت ایده پردازان چاپ و ارائه می گردد.

قیمت تمام شده و زمان تحویل

اثر گذار بودن ، زمان تحویل سریع، کیفیت بالای طراحی و چاپ و همچنین ارزان بودن این کاتالوگ نسبت به کاتالوگ های مشابه از دلایل مهم محبوبیت این اقلام چاپی است. بنا به در خواست مشتریان عزیز این کاتالوگ  قابلیت اضافه کردن جیب بر روی لت وسط برای استفاده کردن به عنوان فولدر،قرار دادن کارت و یا تعبیه قفل بسته شدن درب کاتالوگ را دارا می باشد.

قیمت تمام شده طراحی گرافیک بدون جیب فولدر این محصول ۱,۱۹۰,۰۰۰ تومان و همراه با جیب فولدر ۱,۴۹۰,۰۰۰ تومان می باشد.

 

طراحی و ایده پردازی لوگوی دیماز

برند دیماز یک نماد گروه محصول آرایشی و بهداشتی است که محصولات آن در قالب کرم های ضد چروک، نرم کننده و … قرار است در ایران و بازار ترکیه عرضه گردد. در این لوگو از نماد زعفران به عنوان المان اصلی استفاده گردیده است و جوهره این برند با هدفگیری دوستی با طبیعت و شعار دست در دست طبیعت طراحی گردیده است. شعار این برند در تایپو گرافی این لوگو گنجانده شده است .

 

ایده اصلی بر  روی حرف M   تعبیه گردیده است.همانطور که ملاحظه میشود، با خطوط ساده، نشان داده ایم که دست دو نفر در دست هم است سمت راستی کمی بلندتر است و اشاره دارد به گل روی لوگو  .این همان دست طبیعت است که مفهوم دست در دست طبیعت تداعی می گردد.

طراحی لوگوی دیماز

ایده لوگوی دیماز

به علت اینکه اکثر مشتریان هدف این محصول خانم ها می باشند و یا حداقل افراد اثر گذار در خرید این نوع محصولات خانم ها می باشند پس از خطوط نوک تیز که خشونت، سر سختی و پویا نبودن را تداعی می کند اجتناب می کنیم .

از مونوگرام یک گل که تداعی کننده  ارتباط با طبیعت است کمک گرفته و  از حروف بزرگ استفاده می کنیم که قدرت و صلابت این برند را به تصویر بکشد.

این لوگو در شرکت ایده پردازان طراحی و اجرای گردید و از نمونه کارهای جدید این شرکت می باشد.