نمونه طراحی ui

نمونه طراحی ui ایده پردازان

 نمونه کارهای موفق طراحی رابط کاربری

UI همراه اول

پرتال داخلی

UI شرکت فراگستر

وب سایت – اتوماسیون

UI اپلیکیشن لیتوانیایی tipsy

اپ موبایل

UI استارتاپ کیلوتن

وب اپ – موبایل اپ

UI شرکت رایانه کمک

وب سایت – اپ موبایل

UI اپلیکیشن یابی

اپ موبایل

یک سایت خوب، نتیجه در کنار هم قرار گرفتن مجموعه ای از امکانات بصری و فنی است. این امکانات باید متناسب و هماهنگ با نیازهای یک سایت شرکتی طراحی و اجرا گردند. بخش عملیاتی و فنی مناسب یک سایت منجربه سرعت بارگذاری خوب، قابلیت ارتقا و توسعه، نمایش صحیح سایت در انواع دستگاه های موبایل، تبلت و کامپیوترهای شخصی میشود.

بکارگیری استانداردها در طراحی گرافیک و برنامه نویسی وبسایت شرکتی، موجب فراهم شدن یک تجربه کاربری یا UX قدرتمند میشود. گروه هویت بصری ناصرآبادی فضای برندینگ و جایگا سازی را میشناسد، لذا وبسایتی منطبق بر اصول برندینگ و تکنولوژی های زیباشناختی روز طراحی میکند تا شما را از رقبایتان متمایز سازد.

یکی از مهم ترین قوانین در طرحی سایت شرکتی رعایت اصول سئو است. سئوی حرفه ای سایت منجر به کسب جایگاهی مناسب در موتورهای جستجو میشود. به این صورت که سایت شرکت شما در رتبه ای بالاتری از رقبایتان نمایش داده میشود.

به برخی از اصول مهم و قوانین استراتژیک در طراحی سایت شرکتی توجه نمایید:

ظاهر وبسایت

طراحی عناصر بصری زیبا و مطابق با نیاز کسب و کارتان، علاوه بر ترغیب مخاطب هدف به تعامل بیشتر با سایت، وجهه ای معتبر و چشم نواز از کسب و کار شما را نمایان می کند که میتواند در ذهن مخاطبان به یادماندنی شود. استفاده از رنگبندی مناسب در طراحی سایت شرکتی یکی از مهمترین معیارهاست. باید هماهنگی خوبی بین هویت بصری، طراحی لوگو، برند شما و رنگ وبسایت شما بر قرار باشد. این موضوعی است که در تعیین قیمت طراحی سایت تاثیر گذار است.

گروه ناصرآبادی با رعایت اصول روانشناسی رنگ ها و قواعد برندینگ رنگ، طرحی به یادماندنی از وبسایت و شرکت شما را در ذهن مخاطبان ثبت میکند. نکته دیگری که ممکن است به آن توجه نشود، استفاده از فونت مناسب برای سایت شرکتی است. طراحان ما، انتخاب فونت مناسب و استاندارد را نیز در فرآیند عادی کاری قرار می دهند تا بواسطه آن اصالت و زیبایی سایت شرکتی را بیشتر کنند.

گرافیک اختصاصی صفحات

از نکات مهم در طراحی وبسایت شرکتی، معرفی روشن خدمات و فعالیت های شرکت است که انجام این کار با طراحی صفحات ساختاریافته و دسته بندی شده به درستی انجام میشود. برای نمونه با اجرای درست صفحه درباره ما میتوانید تمام اطلاعات شرکت را در قالبی درست به کاربران نشان دهید. صفحاتی همچون محصولات، مقالات، اخبار، گالری تصاویر و… نمای شرکت شما و  فعالیتتان را به کاربران معرفی میکند.

پیاده سازی ریسپانسیو  (واکنشگرا)

اجرای سایتی که در موبایل، تبلت و کامپیوترهای شخصی به درستی نمایش داده شود، جزء موارد عادی در طراحی سایت شرکتی در گروه خلاقیت ناصرآبادی است. مهم نیست ابعاد نمایشگر چقدر باشد، سایتی که توسط گروه ما طراحی میشود کاملا ریسپانسیو است  خود را تطبیق میدهد و نمایش درستی خواهد داشت.

صفحه تماس با ما قدرتمند

طراحی و پیاده سازی صفحه تماس با ما باید به گونه ای باشد که کاربر بتواند به ساده ترین شکل ممکن با شما ارتباط بر قرار کند. در طراحی سایت شرکتی اطلاعاتی از قبیل شماره های ارتباطی، ساعات پاسخگویی، آدرس، سوالات متداول، نقشه و… میتواند در این صفحه قرار گیرد.

همچنین گروه ناصرابادی فرم تماس با ما را به گونه ای طراحی میکند که مدیر سایت بتواند پیام های ارسالی را از طریق ایمیل نیز مشاهده نماید.

توجه به شبکه های اجتماعی

فعالیت در شبکه های اجتماعی در هر تجارتی بسیار موثر است. از این رو سایت شرکتی باید به گونه ای طراحی شود که ارتباط خوبی با شبکه های اجتماعی شما داشته و با آنها هماهنگ باشد.این موضوع یکی از مهمترین روش ها برای به اشتراک گذاری مقالات و مطالب سایت می باشد.

بازدهی و سرعت سایت

منظور از افزایش بازدهی و افزایش سرعت لود سایت چشم پوشی از خواسته های مشتری نمی باشد، بلکه هدف، دستیابی به بهینه ترین شکا ممکن در انجام این درخواست هاست. بکارگیری این استانداردها هنگام طراحی سایت میتواند زمان لازم برای اجرای پروژه را افزایش داده و بر قیمت طراحی سایت شما تاثیرگذار باشد.

Call Now Button