کاتالوگ 3 لت

کاتالوگ ۳ لت ایده پردازان پرفروش ترین  قالب کاتالوگ های  سبک

اخیرا موضوع جالبی توجه بخش فروش شرکت ایده پردازان را به خود جلب کرده . مشتریان عزیز شرکت ایده پردازان در بخش طراحی و چاپ کاتالوگ های تبلیغاتی علاقه و گرایش بسیار زیادی نسبت به کاتالوگ های ۳ لت ویژه ایده پردازان  به خود نشان می دهند . از شرکت های صنایع بزرگ مانند مجتمع بنی هاشم گرفته و شرکت های خصوصی خدمات محور مانند رایانه کمک تا اورگان های نیمه دولتی و دولتی مانند بیمه کوثر و …

ما هم بر آن شدیم تا ویژگی های منحصر به فرد این کاتالوگ کوچک اما بسیار موثر و کارآمد را با هم بررسی و معرفی کنیم.

 

کاتالوگ 3 لت

کاتالوگ ۳ لت

کاتالوگ 3 لت

کاتالوگ ۳ لت

کاتالوگ 3 لت

کاتالوگ ۳ لت

کاتالوگ 3 لت

کاتالوگ ۳ لت

کاتالوگ 3 لت

کاتالوگ ۳ لت

 

اندازه کاتالوگ

قطع گسترده این کاتالوگ ۴۴ سانتی متر در ۲۲ سانتی متر است. اندازه هر لت آن با هم متفاوت بوده و اندازه اصلی بسته شده آن به اندازه مستطیل طلایی بسیار نزدیک می باشد. همین امر باعث دوست داشتنی شدن سایز این کاتالوگ می باشد.

این کاتالوگ به علت داشتن یک زبانه از لت زیری به راحتی می تواند برندینگ محصول و رنگ محصول را تداعی کند.

لت سوم که کوچکترین لت این کاتالوگ است دقیقا نقطه اوج این کاتالوگ بوده، مانند یک صفحه یادآوری عمل کرده و می تواند موارد مهمی بر اساس نیاز شرکت ها همچون لیست برخی از مشتریان یا شعار تبلیغاتی در رنگ تمپلات سازمانی محصول یا دیگر گروه محصولات و … را معرفی نمود.

این کاتالوگ پیشنهاد خوبیه برای معرفی سریع و کم هزینه یک گروه محصول و یا خدمت  که قابلیت گنجاندن بخش معرفی محصول، مزیت های محصول نسبت به محصولات مشابه ، محصولات زیر مجموعه و ویژگی های منحصر به فرد گروه محصول را دارا است.

خصوصیات چاپی

این کاتالوگ بر روی کاغذ گلاسه ۳۰۰ گرم هانسل کره با روکش سلفون مات حرارتی پشت و رو و UV موضعی براق پشت و رو در شرکت ایده پردازان چاپ و ارائه می گردد.

قیمت تمام شده و زمان تحویل

اثر گذار بودن ، زمان تحویل سریع، کیفیت بالای طراحی و چاپ و همچنین ارزان بودن این کاتالوگ نسبت به کاتالوگ های مشابه از دلایل مهم محبوبیت این اقلام چاپی است. بنا به در خواست مشتریان عزیز این کاتالوگ  قابلیت اضافه کردن جیب بر روی لت وسط برای استفاده کردن به عنوان فولدر،قرار دادن کارت و یا تعبیه قفل بسته شدن درب کاتالوگ را دارا می باشد.

قیمت تمام شده طراحی گرافیک بدون جیب فولدر این محصول ۱,۱۹۰,۰۰۰ تومان و همراه با جیب فولدر ۱,۴۹۰,۰۰۰ تومان می باشد.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید