شرکت حمل و نقل گسترش ترابر

لوگو شرکت حمل و نقل

طراحی لوگو شرکت حمل و نقل

گسترش ترابر شمیم

گسترش ترابر شمیم به عنوان یک شرکت‭ ‬با‭ ‬سابقه‭ ‬در‭ ‬حوزه‭ ‬حمل‭ ‬و‭ ‬نقل‭ ‬داخلی‭ ‬کالا‭ ‬در‭ ‬بیش‭ ‬از‭ ‬۹‭ ‬استان‭ ‬فعال‭ ‬است‭ ‬و‭ ‬بر‭ ‬ویژگی‭ ‬سهولت‭ ‬و‭ ‬سادگی‭ ‬و‭ ‬هوشمندسازی‭ ‬فرآیند‭ ‬حمل‭ ‬نقل‭ ‬با‭ ‬استفاده‭ ‬از‭ ‬سیستم‭ ‬های‭ ‬نرم‭ ‬افزاری‭ ‬تکیه‭ ‬دارد‭ 

تمایز بنیادین :‭ ‬هوشمندسازی‭ ‬و‭ ‬یکپارچه‭ ‬سازی‭ ‬از‭ ‬طریق‭ ‬اپلیکیشن‭ ‬و‭ ‬پورتال‭ ‬های‭ ‬مرتبط‭ – ‬خدمات‭ ‬پشتیبانی‭ ‬۲۴‭ ‬ساعته‭ – ‬رصد‭ ‬و‭ ‬مانیتورینگ

جوهره برند: سریع‭ – ‬هوشمند – مدرن

ایده ساخت لوگو

سرعت + هوشمندی + مدرن

در‭ ‬جلسه‭ ‬ذهن‭ ‬انگیزی‭ ‬و‭ ‬تحلیل‭ ‬خصوصیات‭ ‬برند،‭ ‬نتیجه‭ ‬بر‭ ‬آن‭ ‬شد‭ ‬که سرعت و شکل ظاهری Truck از کلیدواژه های اصلی طراحی لوگو شرکت حمل و نقل گسترش ترابر قرار گیرد.

پشتوانه فکری لوگو شرکت حمل و نقل
طراحی لوگو شرکت حمل و نقل گسترش ترابر

طراحی بافت و پترن

بر گرفته از المان های مشخصه این برند

پترن شرکت حمل و نقل

طراحی ست اداری

طراحی یونیفرم کارت ویزیت، سربرگ و پاکت

غذا یکی از لزوماتی است که زندگی بدون آن ممکن نیست، در این میان یکی از صنایعی که نقش مهمی در این خصوص ایفا می کند، صنعت حمل و نقل است. در واقع این صنعت باعث می شود تا مواد مورد نیاز به دست ما برسند.

شرکت های حمل و نقل که در این خصوص فعالیت دارند، باید بتوانند خدمات خوبی را به مشتریان ارائه دهند تا اعتماد آن ها را جلب کنند، همچنین قادر به رقابت در دنیای حمل و نقل هم باشند.

اصولی طراحی لوگو شرکت حمل و نقل

فرقی ندارد که شرکت تولید کننده یک محصول کوچک باشد یا بزرگ، در هر صورت باید بتواند سریعا شرکتی قابل اعتماد را پیدا کند و کار خود را به آن ها بسپارد.

در صورتی که شما هم شرکت حمل و نقل دارید، برای اینکه بتوانید توجه مشتری را به خود جلب کنید، باید برند خود را به آن ها معرفی کنید، در این صورت طراحی لوگو شرکت حمل و نقل همان چیزی است که به آن نیاز خواهید داشت.

آرم نمادی است که توسط آن می توان به مشتری نشان داد که شرکت شما به چه کاری مشغول است یا چه هدفی دارد. بنابرین طراحی لوگو شرکت حمل و نقل برای قسمت های مختلف شرکت مانند لباس کارکنان، کارت ویزیت و … می تواند به کار شما کمک بیشتری کند و باعث اعتماد بیشتر مشتری به شما شود.

نکات ویژه در هنگام طراحی لوگو شرکت حمل و نقل

– لوگوی طراحی شده باید نوع برند شما را معرفی کند

احتمالا در بعضی از شرکت ها دیده اید که لوگو شباهت چندانی به برند آن ها ندارد، اما وقتی این موضوع درباره طراحی لوگو شرکت حمل و نقل باشد طراح باید توجه داشته باشد که حتما آرمی مناسب با شرکت را طراحی کند در نتیجه سایر کسب و کارها می توانند اعتماد کنند و حمل و نقل کالای خود را به شما بسپارند.

پس هنگامی که یک شرکت به لوگو شما نگاه می کند، باید متوجه شود که این آرم به شرکت حمل و نقل تعلق دارد سپس آن ها تمایل پیدا می کنند که از قوانین کار با شرکت شما مطلع شوند. در نتیجه حتما باید به طراح اطلاع دهید که نماد تجاری متناسب با کسب و کار شما را طراحی کند.

– انتخاب مناسب رنگ لوگو

شاید برای شما جالب باشد که بدانید رنگ تاثیر زیادی در نگاه یک خریدار به محصول دارد. حتی گاهی اوقات تنها به خاطر رنگ ممکن است مشتری کالایی را خریداری کند. پس باید در هنگام طراحی آرم شرکت حمل و نقل به رنگ آن هم توجه کنید. زیرا کامیون هایی که در حال حرکت در خیابان هستند توسط عابرین دیده می شوند.

بر طبق اصول روانشناسی رنگ، بنفش، آبی، خاکستری و سیاه برای طراحی نماد تجاری شرکت حمل و نقل مناسب هستند. این رنگ ها نماد اعتماد، خلاقیت، احترام و کار با کیفیت هستند.

– انتخاب اصولی فونت برای متن لوگو

در طراحی آرم می توان از متن هم استفاده کرد. البته این موضوع بستگی به نظر صاحب برند هم دارد، با این حال بهتر است تا اسم شرکت در هنگام طراحی لوگو آورده شود. همین طور باید یک شعار مناسب هم برای کسب و کار خود انتخاب کنید تا نشان دهد کار شما به چه صورت است.

فونتی که در نماد تجاری استفاده می شود بهتر است تا در حالت رسمی باشد زیرا فونت های شکسته باعث می شوند تا میزان خوانایی کاهش یابد، مخصوصا که مردم باید بتوانند اسم شرکت را در میان لوگو تشخیص دهند و همین امر موجب می شود تا متوجه مسئولیت پذیری کار شما گردند.

– طراحی لوگو باید در عین ساده بودن جلب توجه کند

همواره در حین طراحی یک آرم تجاری به این نکته اشاره داشته ایم که لوگو باید به صورت ساده طراحی شود. زیرا این نوع نماد بصری تاثیر بیشتری روی مخاطب می گذارد. همین طور آسان تر در یاد آن ها می ماند. با این حال در هنگام طراحی لوگو شرکت حمل و نقل می توانید کمی تغییرات ایجاد کنید.

برای مثال آرم شما می تواند مقداری شلوغ تر باشد تا بتواند توجه مردم را جلب نماید. زیرا طراحان باید هرکاری بکنند تا بتوانند باعث جلب نظر بقیه بشوند.

– لوگو اصیل

چنانچه تمایل دارید تا بعدها کسب و کار خود را گسترش دهید و حتی قصد طراحی یک وب سایت را دارید باید توجه کنید که کپی کردن از نمادهای بقیه شرکت ها نتیجه خوبی در پی ندارد، پس باید لوگویی ویژه برای کار خود را طراحی کنید تا مردم بهتر بتوانند برند شما را شناسایی کنند و همین طور کار شما حرفه ای تر دیده شود.

شرکت های بزرگ که موفق شده اند به شهرت و معروفیت برسند، نباید شبیه به برندهای کوچکتر عمل کنند، پس باید آرم تجاری اصیل خود را داشته باشید. اگر از نگاه مشتری بخواهیم به این موضوع نگاه کنیم، مطمئنا هیچکس به کسب و کاری که حتی لوگوی مناسبی هم ندارد، اعتماد نخواهد کرد.

اگر توجه شما به آرم تجاری شرکت دیگری جلب شده است، می توانید از طراح خود درخواست کنید که کاری با همان کیفیت به شما ارائه بدهد تنها نکته ای که باید به آن توجه کرد این است که طرح به هیچ وجه کپی نباشد.

– لوگو سه بعدی

طراحی سه بعدی می تواند در جلب نظر مخاطب موثرتر باشد زیرا مردم با دیدن آن احساس می کنند که با طرح واقعی تری روبه رو هستند.

بسیاری از طراحان برای آرم شرکت حمل و نقل از طرح یک کامیون یا جاده استفاده می کنند حال اگر این طرح به صورت سه بعدی باشد، مخاطب با دیدن آن سریعا متوجه هدف برند شما که همان حمل و نقل است می شود.

سخن آخر

اگر بخواهیم به طور سریع نگاهی به طراحی لوگو شرکت حمل و نقل داشته باشیم باید گفت که یک لوگو خوب باید در عین سادگی فریبنده باشد و نظر مخاطب را به خود جلب کند. سه بعدی بودن لوگو هم باعث می شود تا افراد حس بهتری نسبت به آن کسب و کار داشته باشند.

در صورتی که می خواهیم نام شرکت در نام تجاری ما قرار بگیرد، باید فونتی رسمی را انتخاب کنیم و در پایان طرح لوگو بسیار حائر اهمیت است تا ارزش شرکت ما را نشان دهد.

Call Now Button