تعرفه طراحی لوگو 

سفارش لوگو اختصاصی در ایده پردازان

قیمت طراحی لوگو ترکیبی

لوگو نقره ای

مناسب برند های استارتاپی

 • طراحی ۳ کانسپت لوگو
 • طراحی ۱ کانسپت لوگوتایپ
 • ارایه استانداردهای برند
 • ارایه رنگ اصلی
 • جلسه بریف تلفنی
 • اجرا توسط طراحان
 • زمان پروژه : ۷ روزکاری

۱۹,۰۰۰,۰۰۰ تومان

قیمت طراحی لوگو ترکیبی

لوگو طلایی

مناسب برند های حرفه ای

 • طراحی ۵ کانسپت لوگو
 • طراحی ۲ کانسپت لوگوتایپ
 • رعایت نسبت طلایی
 • ارایه استانداردهای برند
 • ارایه رنگ اصلی،رنگ مکمل و رنگ خنثی
 • کتابچه چاپی هویت بصری برند
 • جلسه بریف و تحلیل استراتژی برند (تصویری)
 • اجرا توسط طراحان ارشد
 • زمان پروژه: ۱۰ روز کاری

۳۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان

در صورت سفارش لوگوتایپ زبان دوم، مبلغ ۹،۷۰۰،۰۰۰ تومان به قیمت افزوده می شود.

قیمت لوگو - پکیج پلاتینیوم

پکیج پلاتینیوم

بسته جامع هویت بصری

+

 • لوگوتایپ زبان دوم
 • طراحی پترن و بافت برند
 • برند بوک چاپی
 • زمان پروژه: ۱۶ روزکاری

۵۷,۰۰۰,۰۰۰ تومان

سفارش دیگر خدمات برند

قیمت طراحی لوگو

تعرفه پترن و ست اداری

سفارش اوراق اداری با پترن اختصاصی بوده و  شامل یونیفرم کارت، سربرگ، پاکت بزرگ و پاکت کوچک می باشد

۲۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان

تدوین اسم برند در ایده پردازان

تعرفه انتخاب نام برند

ایده پردازی و پیشنهاد ۶ نام مطابق با اصول حرفه ای انتخاب نام برند

 • ( پروژه انتخاب نام، همراه با یکی از پکیج های طلایی یا پلاتینیوم تعریف می شود )

۲۹,۰۰۰,۰۰۰ تومان

ایده پردازان | خدمات طراحی ui و ux

تعرفه طراحی ui ux

بر مبنای حداقل ۵ صفحه مستر

۱۲,۹۰۰,۰۰۰ تومان

به ازای هر صفحه

طراحی کاراکتر ایده پردازان

تعرفه کاراکتر کارتونی

خلق شخصیت کارتونی

۵۹,۰۰۰,۰۰۰ تومان

برخی مشتریان ایده پردازان

مشتریان ایده پردازان
مشتریان ایده پردازان برند

چرا سفارش لوگو از ایده پردازان؟

لوگو منحصر به فرد در ایده پردازان

بکارگیری اصول برندینگ

تحلیل صفت مشخصه برند پس از سفارش لوگو، بررسی مخاطبان هدف و حرکت بر مبنای جوهره برند اگر در طراحی آرم اجرا شود موفقیت را چند برابر می کند و ما در پروژه های ساخت لوگو این مهم را رعایت می کنیم.

تحلیل رقبای برند در ایده پردازان

رصد رقبا و مخاطبان هدف

ارتقا هویت بصری برند بدون رویکرد بررسی هوشمندانه رقبا اشتباهات بزرگ را به همراه دارد. تحول بصری برند زمانی بدون نقص اجرا می شود که مخاطبان اصلی برند شناسایی شوند و ما در شرکت طراحی لوگو ایده پردازان این موضوع استراتژیک و مهم را رعایت می کنیم.

ایده لوگو در ایده پردازان

پشتوانه فکری

مهمترین موضوع در طراحی نشان تجاری برند، داشتن ایده ای منحصر به فرد است.قیمت طراحی لوگو به همین علت در ایده پردازان ما کمی بالاتر است. ایده ای که بسیار ساده و به یادماندنی باشد. و ما این مهم را در  پروژه های طراحی آرم و لوگو عملیاتی کرده ایم.

لوگو مینیمال در ایده پردازان

طراحی مینیمال

مینیمال، به معنای طراحی حداقلی با بالاترین بازده بصری است که حس آرامش و اعتماد را به مخاطب القا می کند. تمامی نمونه لوگو های طراحی شده در گروه ناصرآبادی بر اساس این اصل مهم طراحی شده اند

سوالات متداول

در شرکت های حرفه ای طراحی هویت بصری برند، ساخت لوگو بر مبنای پارامترهای متعددی همچون تحلیل علمی برند، استخراج جوهره برند، ارزش ویژه برند، ارایه ایده های خلاق و منحصر بفرد و اثرگذار بر مخاطب هدف، رعایت اصول زیبا شناسی و روانشناسی گشتالت و … شکل میگیرد به این دلیل است که هزینه طراحی لوگو بالاتر است از شرکت هایی که این فرآیندهای حرفه ای در آن ها انجام نمی شود.

برای سفارش طراحی لوگو، کافی است با شماره ۰۲۱۷۱۳۹۸۹۸۹ و یا ۰۹۱۲۶۴۴۹۰۰۷ تماس گرفته و پس از مشاوره رایگان با کارشناسان ما پکیج مناسب را انتخاب کرده و از خدمات کامل و حرفه ای ایده پردازان برای برندتان استفاده نمایید.

ایده پردازان، به عنوان شرکتی پیشرو در زمینه خلق و طراحی هویت برند، کلیه فرآیند های ساخت لوگو از زمان تحلیل برند تا اجرای پروژه به صورت کاملا حرفه ای انجام می شود از این رو استانداردها مشخص شده و دقیق است. ارزیابی مو شکافانه برند و استخراج مشخصه های کلامی نام تجاری باعث شده که لوگوهایی در شرکت ما ساخته می شوند اثرگذارتر و موفق تر باشند.

در پکیج طلایی ۴ ایده لوگو و ۲ ایده تایپوگرافی به مشتریان ارایه می گردد که این موضوع در پکیج نقره ای کمتر است. همچنین در پکیج طلایی لوگو بر اساس عدد فیبوناچی نسبت سازی می شود که این موضوع در پکیج نقره وجود ندارد، همچنین با سفارش لوگو طلایی کتابچه چاپی هویت برند به شما ارایه می گردد و در پکیج نقره کتابچه به صورت pdf است. هزینه طراحی لوگو پکیج طلایی بر اساس خدمات ارایه شده بصرفه تر است.

ما در پکیج پلاتینیوم سعی کردیم هر آنچه به عنوان خوراک هویت بصری برای نام تجاری است یکجا ارایه نماییم. لوگو و لوگوتایپ، بافت برند، اوراق اداری، تایپوگرافی زبان دوم و شعار تبلیغاتی از خدمات این پکیج می باشد. هزینه خدمات در صورت سفارش جداگانه ۲۰ درصد گرانتر از پکیج پلاتینیوم است.

سفارش پکیج نقره ای و طلایی کل مبلغ به عنوان پیش پرداخت، سفارش پکیج پلاتینیوم ۷۰ درصد مبلغ کل به عنوان پیش پرداخت و ‬مابقی طی فرآیند اجرا دریافت می گردد

مبلغ‭ ‬مذکور‭ ‬مبلغ‭ ‬خالص‭ ‬دریافتی‭ ‬مجری‭ ‬بوده‭ ‬و‭ ‬پرداخت‭ ‬هرگونه‭ ‬کسورات‭ ‬قانونی‭ ‬به‭ ‬عهده‭ ‬کارفرما‭ ‬می‭ ‬باشد‭. ‬

شروع‭ ‬زمانبندی‭ ‬پروژه‭ ‬از‭ ‬۱‭ ‬روز‭ ‬کاری‭ ‬پس‭ ‬از‭ ‬تاریخ‭ ‬جلسه‭ ‬بریف‭ ‬محاسبه‭ ‬می‭ ‬گردد‭ ‬و‭ ‬زمان‭ ‬ارایه‭ ‬کانسپت‭ ‬ها‭ ‬از‭ ‬سوی‭ ‬ایده‭ ‬پردازان‭ ‬حداکثر‭ ‬۹‭ ‬روز‭ ‬کاری‭ ‬است‭.‬

زمان‭ ‬ارایه‭ ‬نظر‭ ‬کارفرما‭ ‬و‭ ‬تغییرات‭ ‬احتمالی‭ ‬بر‭ ‬روی‭ ‬کانسپت‭ ‬انتخاب‭ ‬شده،‭ ‬۲‭ ‬روز‭ ‬کاری‭ ‬پس‭ ‬از‭ ‬تاریخ‭ ‬ارسال‭ ‬کانسپت‭ ‬ها‭ ‬می‭ ‬باشد‭.‬

تغییرات‭ ‬احتمالی‭ ‬بر‭ ‬روی‭ ‬کانسپت‭ ‬مورد‭ ‬نظر‭ ‬در‭ ‬زمان‭ ‬ذکر‭ ‬شده‭ ‬پروژه،‭ ‬نا‭ ‬محدود‭ ‬است‭.‬

در‭ ‬صورت‭ ‬زمان‭ ‬بر‭ ‬شدن‭ ‬ارایه‭ ‬نظر‭ ‬از‭ ‬سوی‭ ‬کار‭ ‬فرما‭ ‬به‭ ‬گونه‭ ‬ای‭ ‬که‭ ‬زمان‭ ‬پروژه‭  ‬از‭ ‬دست‭ ‬رفته‭ ‬و‭ ‬رعایت‭ ‬نگردد،‭ ‬تغییرات‭ ‬و‭ ‬نهایی‭ ‬کردن‭ ‬فایل‭ ‬ها‭ ‬منوط‭ ‬به‭ ‬تسویه‭ ‬حساب‭ ‬مالی‭ ‬است‭ ‬و‭ ‬فقط‭ ‬برای‭ ‬یک‭ ‬بار‭ ‬انجام‭ ‬می‭ ‬پذیرد‭ ‬و‭ ‬تغییرات‭ ‬بیشتر‭ ‬متحمل‭ ‬هزینه‭ ‬می‭ ‬گردد‭.‬

اعتبار‭ ‬پیش‭ ‬فاکتور های ارسالی ‬۳ ‬روز‭ ‬پس‭ ‬از‭ ‬تاریخ‭ ‬صدور‭ ‬است‭.‬

قرارداد

بسمه تعالی

این قرارداد درتاریخ………….میان شرکت …………..به آدرس ………..و تلفن……..  به نمایندگی …………….که در این قرارداد کارفرما نامیده می شود از یکسو و آقای …………………… به آدرس و تلفن:……………………………………که در این قرارداد مجری نامیده می شود از سوی دیگر به شرح مواد ذیل منعقد می گردد.

۱. موضوع قرارداد

۱.۱

۲. مدت قرارداد

۱.۲ اعتباراین قرارداد از تاریخ امضاء به مدت …… روز بوده و با توافق طرفین قابل تمدید است.

۲.۲ طولانی تر شدن زمان بررسی و تأیید کارفرما، به منزله عدم تأیید طرح های ارائه شده تلقی شده و مبلغ پیش پرداخت به عنوان حق الزحمه مجری پروژه در نظر گرفته می شود.

۳.۲ در صورت تأخیر در پرداخت مبالغ قراداد توسط کارفرما، زمان تحویل موضوع قرارداد با توجه به تأخیر ایجاد شده افزایش می یابد و کارفرما حق هیچگونه اعتراضی ندارد.

۳. مبلغ قرارداد و شیوه ی پرداخت

مبلغ قرارداد  ….. ریال می باشد که در مراحل ذیل توسط کارفرما به مجری پروژه پرداخت می گردد.

۷۰% مبلغ کل همزمان  با امضاء و مبادله ی قرارداد (همزمان با عقد قرارداد)

۳۰% مبلغ کل همزمان با تحویل نهایی موضوع قرارداد.

۴.  زمان بندی اجرای موضوع قرارداد:

مرحله ۱ :ارائه اطلاعات و ایده های مربوط به پروژه (حداکثر تا ۲ روز پس از انعقاد قرارداد)

مرحله ۲ : طراحی اولیه موضوع قرارداد توسط مجری و ارائه سه اتود اولیه مرتبط با جلسه مشاوره حضوری به کارفرما(حداکثر …. روز پس از اجرای مرحله ۱)

مرحله ۳: اعمال نظر کارفرما و تغییرات احتمالی بر روی طرح اولیه انتخاب شده (تا ۳ مرتبه) و ارایه اطلاعات تکمیلی (حداکثر ۲روز پس از اجرای مرحله ۲)

مرحله ۴: تکمیل و ارائه نهایی موضوع قرارداد توسط مجری به کارفرما (حداکثر ۳ روز پس از اجرای مرحله ۳)

۱.۴: عدم رعایت زمان بندی فوق توسط هریک از طرفین به نحوی که طولانی شدن فرآیند اجرای پروژه و در نهایت افزایش مدت قرارداد باعث شود، مشمول جریمه ای به میزان روزانه ۲ درصد مبلغ کل قرارداد را برای طرف خاطی به دنبال خواهد داشت.

۵. تعهدات مجری پروژه

۱.۵: مجری متعهد می شود که موضوع قرارداد را به نحو مطلوب و در چارچوب توافقات به عمل آمده انجام دهد.

۲.۵: مجری متعهد می گردد در حفظ و نگهداری تصاویر و متریال داده شده از سوی کارفرما نهایت دقت و امانت داری را لحاظ نماید و در خصوص اسنادی که مشخصاً محرمانه شناخته می شوند ضوابط مرتبط را رعایت نمایند.

۳.۵: مجری متعهد می گردد موضوع قرارداد را مطابق با زمان بندی ماده ۴ قرارداد انجام دهد.

۴.۵: مجری متعهد می گردد، در صورت درخواست کتبی کارفرما مبنی بر افزایش تعهدات مجری، زمان بندی و دستمزد جداگانه ای را مطالبه نموده و صورتحساب آن را در اختیار کارفرما قرار دهد.

۵.۵: مجری متعهد می گردد، حداکثر تا ۳ مرتبه تغییرات درخواستی کارفرما را اجرا نماید به شرطی که مغایر با بند ۳.۶ قرارداد نباشد. هزینه تغییرات بیش از ۳ مرتبه موضوع قرارداد به ازای هر مرتبه تغییر برابر ۴درصد مبلغ کل قرارداد محاسبه می گردد.

۶. تعهدات کار فرما

۱.۶: کارفرما (…..) متعهد می شود کلیه ی اطلاعات لازم جهت آشنایی و انجام موضوع قرارداد را در زمان تعیین شده در بند ۴ قرارداد در اختیار مجری قرار دهد.

۲.۶: چنانچه پس از تأیید نمونه ی اولیه، کارفرما به هر دلیلی اعم از منتفی شدن موضوع سفارش یا دلایل دیگر، از ادامه کار منصرف گردد، کارفرما ملزم به پرداخت حق الزحمه ی مجری پروژه تا آن مرحله خواهد بود.

۳.۶ تغییرات قابل اعمال در مرحله۳ ماده ۴ قرارداد نمی تواند به نحوی باشد که ساختار اصلی پروژه تغییر کند.

۴.۶ مجری حق دارد طراحى و اجراى اثر خود را در محل مناسب به طریقى که به اصل طرح آسیب وارد نگردد امضاء نماید. به کاربردن نشانى سایت، تلفن و یا سایر اطلاعات توسط مجری گرافیک در کنار امضاء نیاز به تایید کارفرما در متن قرارداد را نخواهد داشت.

۵.۶ چنانچه چند نمونه اولیه طراحى توسط مجری گرافیک جهت بررسى به کارفرما ارائه گردد، کارفرما پس از انتخاب نمونه اولیه مناسب، ملزم به بازگرداندن تمام نمونه هاى دیگر به مجری گرافیک بوده و هیچگونه حق مالکیتى نسبت به سایر نمونه ها نخواهد داشت.

۷. کسورات قانونی

پرداخت کلیه کسورات قانونی مبلغ قرارداد بر عهده کارفرما می باشد و مبلغ قرارداد به صورت خالص به مجری پرداخت می گردد و کارفرما موظف به تحویل کلیه اسناد پرداختی به مجری می‌باشد.

۸. تأخیرات

شروع زمانبندی اجرای قرارداد منوط به پرداخت پیش پرداخت از سوی کارفرما به مجری و نیز تحویل اطلاعات و مدارک مورد نیاز جهت اجرای موضوع قرارداد می باشد. بدیهی است هرگونه تأخیر در موارد مذکور به همان میزان موجب تأخیر در زمان اجرای قرارداد توسط مجری پروژه می گردد که به عنوان تأخیر مجری پروژه محسوب نمی شود.

۹. فسخ قرارداد و حل اختلاف

در صورت بروز اختلافاتی که ممکن است در حین اجرای این قرارداد یا بر اثر تغییر و تفسیر مندرجات آن بین طرفین قرارداد رخ دهد و موضوع ابتدا از طریق مذاکره و سپس از طریق طرح در جلسه ای متشکل از نمایندگان طرفین مورد بررسی قرار می گیرد.

و در صورت تداوم اختلاف موضوع از طریق مراجع ذیصلاح قضایی قابل پیگیری خواهد بود.

فسخ قرارداد با توافق طرفین ممکن می شود.

۱۰. فورس ماژور

درموارد فورس ماژور بروز شرایط اضطراری، مانند جنگ اعلام شده یا نشده، اعتصاب های عمومی، شیوع بیماری های واگیردار، زلزله، سیل و طغیان های غیر عادی، خشکسالی های بی سابقه و همچنین آتش سوزی های دامنه دار، طوفان و حوادث مشابه به ترتیب زیر عمل خواهد شد:
هر گاه بروز شرایط اضطراری انجام قرارداد حاضر را برای یکی از دو طرف غیر ممکن سازد، می تواند پایان قرارداد را به طرف دیگر اعلام نماید.

این قرار داد در تاریخ (بحروف)                         در ۱۰ ماده در دو نسخه  که هر یک به تنهایی اعتبار یکسان دارند تنظیم و به امضای                             به سمت مجری و                          به سمت کار فرما رسید.

مهـر و امضای کارفـرما                                مهـر و امضای مجـری

مشاوره رایگان