قیمت طراحی لوگو 

در ایده پردازان، قیمت طراحی لوگو و تعرفه ساخت برند در قالب ۳ پکیج حرفه ای تعریف شده است که در زیر می توانید آن مشاهده نمایید

قیمت طراحی لوگو ترکیبی

لوگو نقره ای

مناسب برند های استارتاپی

 • طراحی ۳ کانسپت لوگو
 • طراحی ۱ کانسپت لوگوتایپ
 • کتابچه pdf هویت بصری برند
 • جلسه بریف غیر حضوری
 • اجرا توسط طراحان ارشد

۱۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان

قیمت طراحی لوگو ترکیبی

لوگو طلایی

مناسب برند های حرفه ای

 • طراحی ۴ کانسپت لوگو
 • طراحی ۲ کانسپت لوگوتایپ
 • رعایت نسبت طلایی
 • کتابچه چاپی هویت بصری برند
 • جلسه بریف و تحلیل استراتژی برند 
 • اجرا توسط طراحان ارشد

۱۷,۰۰۰,۰۰۰ تومان

قیمت لوگو - پکیج پلاتینیوم

پکیج پلاتینیوم

بسته جامع هویت بصری

+

 • طراحی لوگوتایپ زبان دوم
 • طراحی پترن و بافت برند
 • تدوین شعار تبلیغاتی برند
 • طراحی ست اداری
 • برند بوک چاپی

۳۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان

در پکیج نقره ای کل مبلغ به عنوان پیش پرداخت، پکیج طلایی۷۰‭ ‬درصد‭ ‬مبلغ‭ ‬کل‭ ‬به‭ ‬عنوان‭ ‬پیش‭ ‬پرداخت و پکیج پلاتینیوم ۶۰ درصد مبلغ کل به عنوان پیش پرداخت و ‬مابقی‭ ‬پس‭ ‬از‭ ‬اتمام‭ ‬پروژه‭ ‬دریافت‭ ‬می‌گردد‭.‬

مبلغ‭ ‬مذکور‭ ‬مبلغ‭ ‬خالص‭ ‬دریافتی‭ ‬مجری‭ ‬بوده‭ ‬و‭ ‬پرداخت‭ ‬هرگونه‭ ‬کسورات‭ ‬قانونی‭ ‬به‭ ‬عهده‭ ‬کارفرما‭ ‬می‭ ‬باشد‭. ‬

شروع‭ ‬زمانبندی‭ ‬پروژه‭ ‬از‭ ‬۱‭ ‬روز‭ ‬کاری‭ ‬پس‭ ‬از‭ ‬تاریخ‭ ‬جلسه‭ ‬بریف‭ ‬محاسبه‭ ‬می‭ ‬گردد‭ ‬و‭ ‬زمان‭ ‬ارایه‭ ‬کانسپت‭ ‬ها‭ ‬از‭ ‬سوی‭ ‬ایده‭ ‬پردازان‭ ‬حداکثر‭ ‬۹‭ ‬روز‭ ‬کاری‭ ‬است‭.‬

زمان‭ ‬ارایه‭ ‬نظر‭ ‬کارفرما‭ ‬و‭ ‬تغییرات‭ ‬احتمالی‭ ‬بر‭ ‬روی‭ ‬کانسپت‭ ‬انتخاب‭ ‬شده،‭ ‬۲‭ ‬روز‭ ‬کاری‭ ‬پس‭ ‬از‭ ‬تاریخ‭ ‬ارسال‭ ‬کانسپت‭ ‬ها‭ ‬می‭ ‬باشد‭.‬

تغییرات‭ ‬احتمالی‭ ‬بر‭ ‬روی‭ ‬کانسپت‭ ‬مورد‭ ‬نظر‭ ‬در‭ ‬زمان‭ ‬ذکر‭ ‬شده‭ ‬پروژه،‭ ‬نا‭ ‬محدود‭ ‬است‭.‬

در‭ ‬صورت‭ ‬زمان‭ ‬بر‭ ‬شدن‭ ‬ارایه‭ ‬نظر‭ ‬از‭ ‬سوی‭ ‬کار‭ ‬فرما‭ ‬به‭ ‬گونه‭ ‬ای‭ ‬که‭ ‬زمان‭ ‬پروژه‭  ‬از‭ ‬دست‭ ‬رفته‭ ‬و‭ ‬رعایت‭ ‬نگردد،‭ ‬تغییرات‭ ‬و‭ ‬نهایی‭ ‬کردن‭ ‬فایل‭ ‬ها‭ ‬منوط‭ ‬به‭ ‬تسویه‭ ‬حساب‭ ‬مالی‭ ‬است‭ ‬و‭ ‬فقط‭ ‬برای‭ ‬یک‭ ‬بار‭ ‬انجام‭ ‬می‭ ‬پذیرد‭ ‬و‭ ‬تغییرات‭ ‬بیشتر‭ ‬متحمل‭ ‬هزینه‭ ‬می‭ ‬گردد‭.‬

اعتبار‭ ‬پیش‭ ‬فاکتور های ارسالی ‬۳ ‬روز‭ ‬پس‭ ‬از‭ ‬تاریخ‭ ‬صدور‭ ‬است‭.‬

قرارداد

بسمه تعالی

این قرارداد درتاریخ………….میان شرکت …………..به آدرس ………..و تلفن……..  به نمایندگی …………….که در این قرارداد کارفرما نامیده می شود از یکسو و آقای …………………… به آدرس و تلفن:……………………………………که در این قرارداد مجری نامیده می شود از سوی دیگر به شرح مواد ذیل منعقد می گردد.

۱. موضوع قرارداد

۱.۱

۲. مدت قرارداد

۱.۲ اعتباراین قرارداد از تاریخ امضاء به مدت …… روز بوده و با توافق طرفین قابل تمدید است.

۲.۲ طولانی تر شدن زمان بررسی و تأیید کارفرما، به منزله عدم تأیید طرح های ارائه شده تلقی شده و مبلغ پیش پرداخت به عنوان حق الزحمه مجری پروژه در نظر گرفته می شود.

۳.۲ در صورت تأخیر در پرداخت مبالغ قراداد توسط کارفرما، زمان تحویل موضوع قرارداد با توجه به تأخیر ایجاد شده افزایش می یابد و کارفرما حق هیچگونه اعتراضی ندارد.

۳. مبلغ قرارداد و شیوه ی پرداخت

مبلغ قرارداد  ….. ریال می باشد که در مراحل ذیل توسط کارفرما به مجری پروژه پرداخت می گردد.

۷۰% مبلغ کل همزمان  با امضاء و مبادله ی قرارداد (همزمان با عقد قرارداد)

۳۰% مبلغ کل همزمان با تحویل نهایی موضوع قرارداد.

۴.  زمان بندی اجرای موضوع قرارداد:

مرحله ۱ :ارائه اطلاعات و ایده های مربوط به پروژه (حداکثر تا ۲ روز پس از انعقاد قرارداد)

مرحله ۲ : طراحی اولیه موضوع قرارداد توسط مجری و ارائه سه اتود اولیه مرتبط با جلسه مشاوره حضوری به کارفرما(حداکثر …. روز پس از اجرای مرحله ۱)

مرحله ۳: اعمال نظر کارفرما و تغییرات احتمالی بر روی طرح اولیه انتخاب شده (تا ۳ مرتبه) و ارایه اطلاعات تکمیلی (حداکثر ۲روز پس از اجرای مرحله ۲)

مرحله ۴: تکمیل و ارائه نهایی موضوع قرارداد توسط مجری به کارفرما (حداکثر ۳ روز پس از اجرای مرحله ۳)

۱.۴: عدم رعایت زمان بندی فوق توسط هریک از طرفین به نحوی که طولانی شدن فرآیند اجرای پروژه و در نهایت افزایش مدت قرارداد باعث شود، مشمول جریمه ای به میزان روزانه ۲ درصد مبلغ کل قرارداد را برای طرف خاطی به دنبال خواهد داشت.

۵. تعهدات مجری پروژه

۱.۵: مجری متعهد می شود که موضوع قرارداد را به نحو مطلوب و در چارچوب توافقات به عمل آمده انجام دهد.

۲.۵: مجری متعهد می گردد در حفظ و نگهداری تصاویر و متریال داده شده از سوی کارفرما نهایت دقت و امانت داری را لحاظ نماید و در خصوص اسنادی که مشخصاً محرمانه شناخته می شوند ضوابط مرتبط را رعایت نمایند.

۳.۵: مجری متعهد می گردد موضوع قرارداد را مطابق با زمان بندی ماده ۴ قرارداد انجام دهد.

۴.۵: مجری متعهد می گردد، در صورت درخواست کتبی کارفرما مبنی بر افزایش تعهدات مجری، زمان بندی و دستمزد جداگانه ای را مطالبه نموده و صورتحساب آن را در اختیار کارفرما قرار دهد.

۵.۵: مجری متعهد می گردد، حداکثر تا ۳ مرتبه تغییرات درخواستی کارفرما را اجرا نماید به شرطی که مغایر با بند ۳.۶ قرارداد نباشد. هزینه تغییرات بیش از ۳ مرتبه موضوع قرارداد به ازای هر مرتبه تغییر برابر ۴درصد مبلغ کل قرارداد محاسبه می گردد.

۶. تعهدات کار فرما

۱.۶: کارفرما (…..) متعهد می شود کلیه ی اطلاعات لازم جهت آشنایی و انجام موضوع قرارداد را در زمان تعیین شده در بند ۴ قرارداد در اختیار مجری قرار دهد.

۲.۶: چنانچه پس از تأیید نمونه ی اولیه، کارفرما به هر دلیلی اعم از منتفی شدن موضوع سفارش یا دلایل دیگر، از ادامه کار منصرف گردد، کارفرما ملزم به پرداخت حق الزحمه ی مجری پروژه تا آن مرحله خواهد بود.

۳.۶ تغییرات قابل اعمال در مرحله۳ ماده ۴ قرارداد نمی تواند به نحوی باشد که ساختار اصلی پروژه تغییر کند.

۴.۶ مجری حق دارد طراحى و اجراى اثر خود را در محل مناسب به طریقى که به اصل طرح آسیب وارد نگردد امضاء نماید. به کاربردن نشانى سایت، تلفن و یا سایر اطلاعات توسط مجری گرافیک در کنار امضاء نیاز به تایید کارفرما در متن قرارداد را نخواهد داشت.

۵.۶ چنانچه چند نمونه اولیه طراحى توسط مجری گرافیک جهت بررسى به کارفرما ارائه گردد، کارفرما پس از انتخاب نمونه اولیه مناسب، ملزم به بازگرداندن تمام نمونه هاى دیگر به مجری گرافیک بوده و هیچگونه حق مالکیتى نسبت به سایر نمونه ها نخواهد داشت.

۷. کسورات قانونی

پرداخت کلیه کسورات قانونی مبلغ قرارداد بر عهده کارفرما می باشد و مبلغ قرارداد به صورت خالص به مجری پرداخت می گردد و کارفرما موظف به تحویل کلیه اسناد پرداختی به مجری می‌باشد.

۸. تأخیرات

شروع زمانبندی اجرای قرارداد منوط به پرداخت پیش پرداخت از سوی کارفرما به مجری و نیز تحویل اطلاعات و مدارک مورد نیاز جهت اجرای موضوع قرارداد می باشد. بدیهی است هرگونه تأخیر در موارد مذکور به همان میزان موجب تأخیر در زمان اجرای قرارداد توسط مجری پروژه می گردد که به عنوان تأخیر مجری پروژه محسوب نمی شود.

۹. فسخ قرارداد و حل اختلاف

در صورت بروز اختلافاتی که ممکن است در حین اجرای این قرارداد یا بر اثر تغییر و تفسیر مندرجات آن بین طرفین قرارداد رخ دهد و موضوع ابتدا از طریق مذاکره و سپس از طریق طرح در جلسه ای متشکل از نمایندگان طرفین مورد بررسی قرار می گیرد.

و در صورت تداوم اختلاف موضوع از طریق مراجع ذیصلاح قضایی قابل پیگیری خواهد بود.

فسخ قرارداد با توافق طرفین ممکن می شود.

۱۰. فورس ماژور

درموارد فورس ماژور بروز شرایط اضطراری، مانند جنگ اعلام شده یا نشده، اعتصاب های عمومی، شیوع بیماری های واگیردار، زلزله، سیل و طغیان های غیر عادی، خشکسالی های بی سابقه و همچنین آتش سوزی های دامنه دار، طوفان و حوادث مشابه به ترتیب زیر عمل خواهد شد:
هر گاه بروز شرایط اضطراری انجام قرارداد حاضر را برای یکی از دو طرف غیر ممکن سازد، می تواند پایان قرارداد را به طرف دیگر اعلام نماید.

این قرار داد در تاریخ (بحروف)                         در ۱۰ ماده در دو نسخه  که هر یک به تنهایی اعتبار یکسان دارند تنظیم و به امضای                             به سمت مجری و                          به سمت کار فرما رسید.

مهـر و امضای کارفـرما                                مهـر و امضای مجـری

چرا طراحی لوگو در ایده‌پردازان متفاوت است؟

تمام آنچه برای ساخت یک لوگو حرفه ای نیاز است

لوگو منحصر به فرد در ایده پردازان

بکارگیری اصول برندینگ

تحلیل صفت مشخصه برند پس از سفارش لوگو، بررسی مخاطبان هدف و حرکت بر مبنای جوهره برند اگر در طراحی آرم اجرا شود موفقیت را چند برابر می کند و ما در پروژه های ساخت لوگو این مهم را رعایت می کنیم.

ایده لوگو در ایده پردازان

پشتوانه فکری

مهمترین موضوع در طراحی نشان تجاری برند، داشتن ایده ای منحصر به فرد است.قیمت طراحی لوگو به همین علت در ایده پردازان ما کمی بالاتر است. ایده ای که بسیار ساده و به یادماندنی باشد. و ما این مهم را در  پروژه های طراحی آرم و لوگو عملیاتی کرده ایم.

تحلیل رقبای برند در ایده پردازان

رصد رقبا و مخاطبان هدف

ارتقا هویت بصری برند بدون رویکرد بررسی هوشمندانه رقبا اشتباهات بزرگ را به همراه دارد. تحول بصری برند زمانی بدون نقص اجرا می شود که مخاطبان اصلی برند شناسایی شوند و ما در شرکت طراحی لوگو ایده پردازان این موضوع استراتژیک و مهم را رعایت می کنیم.

رنگ طراحی لوگو در ایده پردازان

انتخاب رنگ صحیح

انتخاب رنگ مناسب از قوانینی فرا تر از علم زیباشناختی پیروی می کند که اگر به درستی انتخاب نشود برند را دچار مخاطره می کند. قانونی که پپسی رعایت نکرد و هزینه سنگینی بابت این اشتباه پرداخت نمود

لوگو مینیمال در ایده پردازان

طراحی مینیمال

مینیمال، به معنای طراحی حداقلی با بالاترین بازده بصری است که حس آرامش و اعتماد را به مخاطب القا می کند. تمامی نمونه لوگو های طراحی شده در گروه ناصرآبادی بر اساس این اصل مهم طراحی شده اند

طراحی لوگو

رعایت نسبت طلایی

نسبت طلایی و یا عدد فی، تناسبی است قویترین ارتباط بصری را در طبیعت برقرار می کند و ما به این موضوع واقفیم که طراحی لوگو بر مبنای عدد فی مخاطبان را ناخودآگاه شگفت زده می کند. بخشی از تفاوت قیمت لوگو در ایده پردازان و دیگر شرکت ها همین موضوع است.

مورد اعتماد برندهای معتبر

مورد اعتماد برندهای معتبر

سوالات متداول

 قیمت طراحی لوگو

در شرکت های حرفه ای طراحی هویت بصری برند، ساخت لوگو بر مبنای پارامترهای متعددی همچون تحلیل علمی برند، استخراج جوهره برند، ارزش ویژه برند، ارایه ایده های خلاق و منحصر بفرد و اثرگذار بر مخاطب هدف، رعایت اصول زیبا شناسی و روانشناسی گشتالت و … شکل میگیرد به این دلیل است که برآورد قیمت طراحی لوگو بالاتر است از شرکت هایی که این فرآیندهای حرفه ای در آن ها انجام نمی شود.

ایده پردازان، به عنوان یکی از شرکت های پیشرو در زمینه ساخت لوگو و هویت برند، کلیه فرآیند های ساخت لوگو از زمان تحلیل برند تا اجرای پروژه به صورت کاملا حرفه ای انجام می شود از این رو کلیه فرآیند ها مشخص شده و دقیق است. بر این اساس قیمت طراحی لوگو ایده پردازان در قالب ۳ پکیج نقره ای، طلایی و پلاتینیوم تعریف گردیده است.

در پکیج طلایی ۴ ایده لوگو و ۲ ایده تایپوگرافی به مشتریان ارایه می گردد که این موضوع در پکیج نقره ای کمتر است. همچنین در پکیج طلایی لوگو بر اساس عدد فیبوناچی نسبت سازی می شود که این موضوع در پکیج نقره وجود ندارد، همچنین در پکیج طلایی کتابچه چاپی هویت برند ارایه می گردد و در پکیج نقره کتابچه به صورت pdf است. قیمت طراحی لوگو پکیج طلایی بر اساس خدمات ارایه شده نسبت به پکیج نقره ای بصرفه تر است بصرفه تر است.

ما در پکیج پلاتینیوم ایده پردازان سعی کردیم هر آنچه به عنوان خوراک هویت بصری برای نام تجاری مذکور محصوب می شود را یکجا ارایه نماییم. علاوه بر لوگو و لوگوتایپ برند موضوعات مهمی همچون بافت برند، اوراق اداری، تایپوگرافی زبان دوم و شعار تبلیغاتی برند

تعرفه خدمات مرتبط

شامل تدوین نام برند، شعار تبلیغاتی و ست اداریتعرفه خدمات مرتبط

تدوین اسم برند در ایده پردازان

انتخاب نام برای برند

ایده پردازی و پیشنهاد ۶ نام  مطابق با اصول حرفه ای انتخاب نام برند

۱۴,۹۰۰,۰۰۰ تومان

قیمت طراحی لوگو

طراحی پترن برند و  ست اداری

اوراق اداری با پترن اختصاصی شامل یونیفرم کارت، سربرگ، پاکت بزرگ و پاکت کوچک

۹,۹۰۰,۰۰۰ تومان

طراحی کاراکتر ایده پردازان

طراحی کاراکتر برند

خلق شخصیت کارتونی

۳۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان

هزینه طراحی شخصیت ساخته شده در موقعیت های متفاوت به ازای هر موقعیت ۲۵،۰۰۰،۰۰۰ تومان محاسبه می گردد

ایده پردازان | خدمات طراحی کاتالوگ

کاتالوگ و ژورنال تبلیغاتی

بر مبنای ۲۸ صفحه (۲۴ صفحه داخلی)

۲۹,۰۰۰,۰۰۰ تومان

هزینه بیش از ۲۴ صفحه داخلی به ازای هر صفحه ۷۹۰ تومان (بدون جدول) محاسبه می شود

عوامل موثر در قیمت طراحی لوگو

در هنگام طراحی لوگو باید به این امر توجه داشت که آرم مورد نظر در راستای ارزش های برند طراحی شود. برای تعیین قیمت طراحی یک آرم تجاری باید چندین فاکتور مختلف را در نظر گرفت که از جمله آن ها می توان به عوامل زیر اشاره کرد:

۱- طرح لوگو

لوگوهای مختلف می توانند از نظر تایپوگرام با یکدیگر متفاوت باشند یا در حالت های دیگر طراحی گردند که هر یک از این سبک و انواع لوگو جذابیت های خاصی دارند و همین عوامل است که باعث می شود تعرفه لوگو مشخص گردد.

۲-تجربه و پیش زمینه

هرچه صاحب برند اطلاعات بیشتری از لوگو داشته باشد، بهتر می تواند لوگوی مورد نظر خود را برای طراح شرح دهد و انتظارات خود را برای او بازگو کند. این امر باعث می شود، قیمت طراحی تصویر برند هم کمتر شود.

اما در صورتی که کارفرما هیچ اطلاعی درباره نماد تجاری نداشته باشد، کار طراح دشوارتر خواهد شد و در نتیجه تعرفه هم افزایش می یابد.

۳-بودجه کارفرما

صاحب برند باید تعیین کند که هزینه و بودجه مورد نظر شرکت برای طراحی لوگو چقدر است. البته وی باید بداند که تعرفه لوگو به چه صورت است.

در سمت دیگر طراح هم باید با توجه به اینکه به چه میزان زمان نیاز دارد یا درجه سختی کار چه قدر است، یک هزینه نسبی را تعیین کند. در این حالت کارفرما و طراح پیش از شروع کار باید درباره قیمت طراحی لوگو با یکدیگر صحبت کنند تا به موافقت برسند.

البته روش دیگری هم وجود دارد که با استفاده از آن تعرفه طراحی لوگو کمتر خواهد شد و آن روش استفاده از هوش مصنوعی است. پس کارفرما باید در ابتدا بودجه ای که قرار است، صرف طراحی شود را تعیین کرده، سپس آن را با طراح لوگو در میان بگذارد. هرچه خلاقیت به کار برده شده در لوگو بیشتر باشد، طرح ویژه تری ایجاد خواهد شد.

۴-زمان مورد نیاز برای طراحی

یکی از عواملی که در تعیین تعرفه لوگو موثر است، زمانی است که طراح صرف طراحی آن می کند. این زمان از هنگامی شروع می شود که طراح کار خود را آغاز کرده و سپس به پایان می رساند. کسانی که دارای تجربه کافی در این زمینه هستند، می توانند زمان صرف شده برای طراحی یک لوگو را تعیین کنند.

برای اینکه طراح بتواند طرحی را پیدا کند که با خواسته های مشتری مطابقت داشته باشد، نیازمند خلافیت و توجه در زمینه کاری خود است. هرچه زمان بیشتری برای طراحی یک نماد بصری صرف شود، نتیجه ایده آل تر خواهد بود.

مشخص است که هرچه زمان بیشتری صرف شود هزینه طراحی لوگو هم بالاتر خواهد بود. البته اگر مشتری عجله داشته باشد، نرخ قیمت نیز بالاتر خواهد بود زیرا طراح نیازمند این است که در مدت زمان کمتری کار خود را انجام دهد و در این هنگام باید کیفیت کار خود را نیز حفظ کند.

۵-تعداد دفعات ویرایش

زمانی که کار طراحی تمام می شود احتمال اینکه طرح نیازمند اصلاح باشد وجود دارد. حتی اگر طراح دارای سالها تجربه و تخصص باشد، باز هم ممکن است، مجبور شود تا چندین بار طرح را ویرایش کند. پس در نتیجه بسته به اینکه طراح چند دفعه کار را اصلاح می کند، تعرفه لوگو متفاوت خواهد بود.

Call Now Button